XL. TÁNCHÁZTALÁLKOZÓ • Tervezett dátum: 2021. július 3–4.
 
tanchazak_ejszakaja_2012_hu

Táncházak Éjszakája
Budapest, 2012. szeptember 22.






További videók: http://www.youtube.com/watch?v=zYrbBWqXLl8 (by Zagyi Lajos)

TÁNCHÁZAK ÉJSZAKÁJA (XXIII. Országos Szezonnyitó Táncház)akvarium
Akvárium Klub, Budapest V. ker., Erzsébet tér
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Aprók Tánca (belépő: 4 éves kortól egységesen 600 Ft)
Az Aprók Tánca alatt Kása Róza és Cseh-Szombathy Balázs kézműves foglalkozásokat tartanak.

16.00 Rábaközi táncok – Vizi Tibor, Vizi Eszter, Törekvés Táncegyüttes Cseperedők Csoportja; Dűvő zenekar

17.00 „Balkán hangocska” (interaktív zenés utazás a Balkánon) – Molnár Olivér, Kovács Zsuzsa; Smuk Gábor, Szick Edit, Szertaridisz Jannisz, Mag Tünde
18.00 Kolompos táncház – Szántai Levente vezetésével
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Felnőtt Táncház (belépő: 1000 Ft)

Nagyterem
Házigazda: Baranyai Barbara
20.00 Somogy – Babinecz Sándor, Kisfalusi Renáta; a Magyar Dudazenekar és a Magyar Tekerőzenekar tagjai Lányi György vezetésével
20.45 Jobbágytelke – Hajdú Flórián, Bacsó Lilla; Magos zenekar
21.30 Sárköz – Taba Csaba, Fejér Erika; Gázsa zenekar
22.15 Gömör – Paluch Norbert, Farkas Sára; Fonó zenekar
23.00 Méhkeréki román táncok – Patyi Zoltán, Patyi Erika; Dűvő zenekar
23.45 Felcsík – Ónodi Attila, Ónodiné Csécsi Katalin; Nyitrai Tamás és zenekara
00.30 Melegföldvár – Darabos Péter, Horváth Brigitta; Eszterlánc zenekar
01.15 Szatmár – Bohus György, Redő Júlia; Tükrös zenekar
02.00 Makedón táncok – Lakatos András, Horváth Virág; Falkafolk együttes
02.45 Kalotaszeg – Ágfalvi György, Strack Orsolya; Téka együttes
03.30 Magyarpalatka – Magyarpalatkai Banda


Belső terem
Házigazda: Strack Orsolya
21.00 Szék – Szabó Szilárd, Németh Ildikó; Csoóri Sándor és zenekara
21.45 Galga mente – Szokolik Szabolcs, Szokolik Melinda; Blaskó Csaba és zenekara
22.30 Magyarbőd – Nagy Zoltán József, Nagy Irén; Poros zenekar
23.15 Rábaköz – Palenik József, Balogh Tímea; Pál István „Szalonna” és bandája
00.00 Bolgár táncok – Deli Levente, Korpos Kata, Martenia TE. tagjai; Rila zenekar
00.45 Nagyecsedi cigány táncok – Balogh Katesz, Horváth József; TukemO zenekar
01.30 Vízmellék – Busai Norbert, Busai Zsuzsanna; Üsztürü zenekar
02.15 Gyimes – Földi Lehel és párja; Szigony zenekar
03.00 Őrkői cigány táncok – Kis István, Kis Demeter Erika; Heveder zenekar
03.45 Moldva – Gyurka Fábián; Csürrentő együttes

Szervező: Táncház Egyesület